گونه ها مدل چنگال

چهارشنبه 8 آذر 1396 ساعت 10:29

د خارج و عضلات پا کشیده می شوند. مدت هاست که نسبت به کفش های پاشنه بلند نگاه بدبینانه ای وجود دارد و پزشکان معمولا در مورد پیامدهای بد آن برای سلامتی هشدار می دهند.کمردرد، واریس&nbsp;و خارج&nbsp;شدن بدن از حالت صحیح آن از مشکلاتی هستند که به استفاده از این کفش ها نسبت داده می شوند.</p>
<p>احساس پادرد و از دست رفتن تعادل و به تبع آن افتادن زمین و شکستن استخوان های بدن از نتایج کفش های پاشنه بلند بخصوص در پای افراد تازه کار است.</p>
<h3><strong>عواقب به پا کردن کعوارض کفش های پاشنه بلند

عوارض کفش پاشنه بلند
عوارض کفش پاشنه بلند

عوارض کفش پاشنه بلند

شاید بیان عوارض کفش پاشنه بلند تکراری باشد، شاید هم شما به عنوان یک خانم خود با تجربه پوشیدن این کفش ها از این عوارض به خوبی آگاهید. اما بهتر است با هم یک بررسی دقیق و سنجیده تر داشته باشیم.

به پا کردن کفش پاشنه بلند در زندگی روزمره بسیاری از زنان در سراسر جهان جایگاه ثابتی دارد. این کفش ها قد را بلندتر می کنند و به برخی احساس اعتماد به نفس بیشتری می بخشند.

قدمت کفش پاشنه دار:

شاید اولین بار فکر ساخت این کفش ها از تفاوت قد طبیعی زن ها و مردها ایده گرفته شده تا زنان در مهمانی ها یا در کنار همسر خود خیلی کوتاه به نظر نیایند. و یا شاید هم این فکر اولین بار به ذهن فردی که خود قد کوتاهی داشته است، خطور کرده باشد. به  هر حال نقاشی ها و آثار به جا مانده از زمان های دور، نشان می دهد که سابقه کفش های پاشنه بلند بسیار طولانی است.

احساس غالب هنگام پوشیدن این نوع کفش ها:

هنگام پوشیدن کفش های پاشنه بلند، بدن از حالت معمولی خو

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.